Views Revisions (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Views
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revision
th: รุ่น

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ
