Views Revisions (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Views
tr: Görünümler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revision
tr: Sürüm

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
tr: Yapmakta olduğunuz değişiklikler için bir açıklama girin. Bu, diğer yazarların niyetinizi anlamalarına yardımcı olacaktır.
