Views Revisions (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Views
ar: الرؤى

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revision
ar: مراجعة

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ar: أوضح التغيرات التي أجريتها. هذا التوضيح سيساعد باقي المؤلفين على فهم أسباب التغييرات.
