Views Revisions (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: Views
az: Görünüşlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revision
az: Reviziya

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
