Views Revisions (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revision
be: Версія

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
be: Растлумачыць зробленыя вамі змены. Гэта дапаможа іншым аўтарам зразумець вашу матывацыю.
