Views Revisions (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Revision
da: Version

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
da: Giv en forklaring på dine ændringer. Det hjælper andre forfattere til at forstå din motivation.
