Views Revisions (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Views
fr: Vues

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Create new revision
fr: Créer une nouvelle version

en: Revision
fr: Version

en: Revision log message
fr: Message du journal de version

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
fr: Explication des modifications que vous avez effectuées. Cela peut aider les autres auteurs à mieux comprendre vos motivations.
