Views Revisions (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Views
he: היבטים

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revision
he: גרסה

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה
