Views Revisions (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Views
hu: Nézetek

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revision
hu: Változat

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hu: Egy magyarázatot biztosít az elvégzett módosításokhoz. A többi szerzőt segítheti az okok megértésében.
