Views Revisions (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
