Views Revisions (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Views
lv: Skati

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revision
lv: Revīzija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.
