Views Revisions (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Views
sv: Vyer

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revision
sv: Version

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sv: Tillhandahåll en förklaring för de ändringar du gör. Detta hjälper andra författare att förstå dina skäl.
