Views Revisions (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revision
af: Weergawe
