Views Revisions (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: view revisions
ast: ver revisiones

en: Revision
ast: Revisión
