Views Revisions (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: view revisions
cs: zobrazit revize

en: Revision
cs: Revize

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.
