Views Revisions (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
