Views Revisions (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Message
et: Teade

en: Views
et: Vaated

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
et: Selgita muudatusi, mida sa teed. See aitab kaasautoritel mõista muudatuste põhjust.
