Views Revisions (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Views
eu: Bistak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: view revisions
eu: berrikuspenak ikusi

en: Revision
eu: Berrikuspena
