Views Revisions (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: view revisions
hr: pogledaj revizije

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hr: Pojasnite promjene koje ste napravili. To će pomoći drugim autorima razumjeti vašu motivaciju.
