Views Revisions (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Create new revision
pt: Criar nova revisão

en: view revisions
pt: ver revisões

en: Revision
pt: Revisão

en: Revision log message
pt: Mensagem de registo da revisão

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
pt: Forneça uma explicação das alterações que está a fazer. Isto vai ajudar outros autores a compreendar as suas motivações.
