Views Revisions (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revision
sl: različice
