Views Revisions (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Views
uk: Види

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: view revisions
uk: переглянути версії

en: Revision
uk: Редакція

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
uk: Надайте пояснення виконаних вами змін. Це допоможе іншим авторам зрозуміти ваші мотиви.
