Views Revisions (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Message
bg: Съобщение

en: Update
bg: Промени

en: Views
bg: Изгледи

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: view revisions
bg: виж редакциите

en: Revision
bg: Редакция
