Views Revisions (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Views
eo: Vidoj

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: view revisions
eo: vidi reviziojn

en: Revision
eo: Revizio
