Views Revisions (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Update
ja: 更新

en: Views
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: view revisions
ja: リビジョンを表示

en: Revision
ja: リビジョン

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ja: 変更についての説明を記入。あなたが行った更新を別の更新者が理解するのに役立ちます。
