Views Revisions (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Message
kk: Хабарлама

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: view revisions
kk: ревизияларды көру

en: Revision
kk: Ревизия
