Views Revisions (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Views
lt: Vaizdai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revision
lt: Versija

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.
