Views Revisions (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: Update
mr: अपडेट

en: Views
mr: याद्या

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
