Views Revisions (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Message
ne: सन्देश

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revision
ne: संशोधन
