Views Revisions (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Views
oc: Vistas

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: view revisions
oc: veire las revisions

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
oc: Proporcioneu una explicacion dels canvis que sètz fent. Aquò ajudarà a d'autres autors a entendre vòstras motivacions.
