Views Revisions (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Update
ro: Actualizare

en: Views
ro: Vizualizări

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: view revisions
ro: vezi versiuni vechi

en: Revision
ro: Revizie

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ro: Oferă o explicație pentru modificările pe care le aduceți. Aceasta va ajuta alți autori să înțeleagă motivele dumneavoastră.
