Views Revisions (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: view revisions
sq: shfaq revizionet

en: Revision
sq: Revizioni
