Views Revisions (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Message
am: መልእክት

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: view revisions
am: ክለሳዎችን ተመልከት
