Views Revisions (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Views
gl: Vistas

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revision
gl: Revisión

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.
