Views Revisions (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Message
is: Skilaboð

en: Views
is: Gagnasýn

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa
