Views Revisions (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Message
km: សារ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: view revisions
km: មើល​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
km: ផ្តល់​នូវ​ការពន្យល់​អំពី​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ ។ វា​នឹង​ជួយ​ឲ្យ​អ្នក​និពន្ធ​ផ្សេង​ទៀត​យល់​អំពី​បំណង​របស់​អ្នក​ ។
