Views Revisions (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Message
mn: Зурвас

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн
