Views Revisions (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Views
ps: ليدنې

en: User
ps: غړی

en: Revision
ps: بياكتون
