Views Revisions (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Views
ru: Представление

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: view revisions
ru: просмотр редакций

en: Revision
ru: Редакция

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ru: Объясняйте вносимые вами изменения. Это поможет другим авторам понять, чем вы руководствовались, внося эти изменения.
