Views RSS (7.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: Drupal
ar: دروبال

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
