Views RSS (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Not a valid URL.
ca: No és una URL vàlida.

en: Original image
ca: Imatge original

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
