Views RSS (7.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Format
hi: प्रारूप

en: Not a valid URL.
hi: एक मान्य यूआरएल नहीं है|

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Views RSS
hi: द्रश्य RSS

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
