Views RSS (7.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Format
ku: فۆرمات

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
