Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Path
be: Сцежка

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Display type
be: Тып паказу

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
