Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Not a valid URL.
bg: Невалиден URL

en: URL alias
bg: URL синоними
