Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Not a valid URL.
cy: Ddim yn URL dilys.

en: Display type
cy: Dangos math

en: Image style
cy: Arddull delwedd
