Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: Path
da: Sti

en: Not a valid URL.
da: Ikke en gyldig URL.

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Original image
da: Originalt billede

en: Display type
da: Display-type

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
