Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Path
de: Pfad

en: Not a valid URL.
de: Die URL ist ungültig.

en: URL alias
de: URL-Alias

en: Original image
de: Originalbild

en: Views RSS
de: RSS Ansichten

en: Namespaces
de: Namensräume

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
