Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Not a valid URL.
el: Μη έγκυρο URL.

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
