Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر

en: Drupal
fa: دروپال

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
